Deprecated: tribe_get_view je uklonjen od inačice 5.13.0! Umjesto toga, koristite On version 6.0.0 this function will be removed. Please refer to https://evnt.is/v1-removal for template customization assistance.. in /home/emarof/public_html/wp-includes/functions.php on line 4863
- Ovaj događaj je prošao.
Međunarodno natjecanje “Mladi Padovec” 2020.
21 veljače, 2020 - 22 veljače, 2020
Međunarodno natjecanje učenika osnovnih glazbenih škola “Mladi Padovec” 2020 održati će se 21. i 22. veljače u Novom Marofu. Organizator: Osnovna škola Novi Marof – Osnovno glazbeno obrazovanje.
Natjecanje se izvodi na dvije lokacije: Glazbena škola (Zagorska 30) i Kulturni centar “Ivan Rabuzin”
Više informacija na FB događaju: POVEZNICA
ORGANIZACIJSKI ODBOR:
Dragan Logožar, Martin Pokos, Robert Štorga, Željka Vugrin, Ana Kralj, Ivana Meštrić, Gabrijel Mešnjak, Petar Meštrić.
TIJEK DOGAĐANJA:
Petak 21.2.2020. Dvorana glazbene škole
TRUBA
9.00-10.10 III kategorija-1 grupa
10.30-11.40 III kategorija-2 grupa
12.10-13.10 II kategorija
13.40-14.40 I kategorija
KLARINET
15.00-15.30 I kategorija
15.45-16.15 II kategorija
16.30-17.00 III kategorija
SAX
17.15-18.00 I kategorija
18.15-19.00 II kategorija
19.20-20.30 III kategorija
Petak 21.2.2020. Mala dvorana Kulturnog centra „Ivan Rabuzin“
HARMONIKA
9.00-9.50 III kategorija
10.10-11.10 II kategorija
11.30-11.40 I kategorija
VIOLINA
14.30-15.20 I kategorija
16.00-16.50 II kategorija
17.15-18.00 III kategorija
Petak 21.2.2020. Velika dvorana Kulturnog centra „Ivan Rabuzin“
TUBA/EUFONIJ/ROG/TROMBON
9.00-9.50 III kategorija – 1 grupa
10.10-11.10 III kategorija – 2 grupa
11.40-12.40 I kategorija
14.30-15.40 II kategorija – 1 grupa
16.00-17.10 II kategorija – 2 grupa
Subota 22.2.2020. Velika dvorana Kulturnog centra „Ivan Rabuzin“
KLAVIR
9.00-10.10 II kategorija – 1 grupa
10.30-11.40 II kategorija – 2 grupa
12.00-13.00 II kategorija -3 grupa
14.30-15.35 I kategorija – 1 grupa
15.50-17,00 I kategorija – 2 grupa
17.30-18.30 III kategorija – 1 grupa
18.50-19.50 III kategorija – 2 grupa
Subota 22.2.2020. Mala dvorana Kulturnog centra „Ivan Rabuzin“
TAMBURE
9.00-9.50 II kategorija
10.10-11.30 III kategorija
12.00-12.30 I kategorija
GITARA
14.30-15.20 II kategorija-1 grupa
15.40-16.40 II kategorija-2 grupa
17.15-17.45 I kategorija
18.15-19.00 III kategorija
SUBOTA 22.2.2020. Dvorana glazbene škole
FLAUTA
9.00-10.05 III kategorija – 1 grupa
10.20-11.25 III kategorija – 2 grupa
12.00-13.00 I kategorija – 1 grupa
13.15-14.00 I kategorija – 2 grupa
15.30-16.45 II kategorija – 1 grupa
17.15-18.30 II kategorija – 2 grupa
Voditelj umjetničkog odjela:
Dragan Logožar,mag.mus.