Održan streličarski turnir “Vitez Grebengradski”

Streličarski klub „Grebengradski streličari” organizirao je u nedjelju 21. lipnja na nogometnom terenu NK Novi Marof streličarski turnir “Vitez Grebengradski”. Titulu “Vitez Grebengradski” osvojila je Amanda Mlinarić iz Varaždinskog streličarskog kluba koja je u napetom finalu bila preciznija za 1cm od mladog Matije Šmaguca.

Na turniru je nastupilo 75 natjecatelja iz 20 klubova iz cijele Hrvatske. I ovoga su puta Grebengradski streličari bili ne samo dobri organizatori, već i uspješni natjecatelji. U stilu zakrivljenog luka u seniorskoj konkurenciji 4. je mjesto osvojio Lovro Černi, a u kadetskoj konkurenciji Adam Gradišćak bio je drugi, Tin Krizmanić treći, a Emanuel Ipša četvrti. Među seniorima, u kategoriji dugi luk 3. je mjesto zauzeo Davor Pejnović Đora. Za Grebengradske streličare nastupili su i Leo Žugec, Patrik Štefan i Ivan Černi. Uz nazočnost predsjednika Hrvatskog streličarskog saveza Darka Uidla, turnir je otvorio gradonačelnik Novog Marofa Siniša Jenkač.